phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Палебій для установки дорожнього огородження і сонячних панелей

детальніше

Пальовдавлююча мобільна установка

детальніше

Палевдавлююча мобільна установка статичного вдавлювання


Палевдавлююча установка застосовується при монтажі залізобетонних паль (різного перетину), труб і шпунтів, забивних (монолітних і пустотілих), набивних та оболонкових опор. Швидкість вдавлення 12 метрової палі на глибину 12 метрів - становить (в залежності від грунту) не більше 7-10 хвилин.

 

Занурення палі в грунт відбувається під дією плавно наростаючою статичного навантаження. Дана технологія поглиблення чи не порушує цілісності самої опори, і відноситься до найефективніших способів занурення паль в грунт.
З огляду на час подачі палі і переміщення машини, розрахункова продуктивність СВУ становить від 5 до 7 паль на годину при правильному виборі машини згідно з технічним завданням.

 

Переваги системи СВУ в підготовці фундаменту під будівництво дає можливість занурювати палі в умовах щільної забудови, в історичних центрах міст, поблизу старих і аварійних споруд, в зсувних зонах і в інших місцях, де заборонено занурювати палі ударним методом і віброзануренням.

 

Каталог палевдавдюючих машин компаніїї T-Works - 4005 Kb ) »
 

 

Оренда палевдавлюючої установки.

 

Компанія «КранБуд київського заводу кранів» пропонує своїм клієнтам в оренду обладнання сваєбійне і бурової установки для виконання найскладніших завдань за підготовки пальових фундаментів, забивання опор для сонячних батарей і бар'єрного огородження, а саме: