phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Канат сталевий для кранів Casar

детальніше

Канат сталевий для кранів Verope

детальніше

Сталеві канати для вантажопідйомного обладнання.

Від надійності та довговічності сталевого каната (троса) залежить робота вантажопідіймального обладнання. Наша компанія є офіційним постачальником канатів європейських виробників CASAR, VEROPE, які використовуються для мобільних і баштових кранів, гусеничних електричних талів та інших підйомних установок. Троси з металу, які «КранБуд - Київського Заводу кранів" поставляє в Україну завжди затребувані в середовищі будівельників, власників кранів, тягачів і т. д.
 
Канати Casar в основному застосовуються як спеціальні канати там, де потрібно підвищене розривне зусилля для підйому стріли мобільних кранів і грейферів (захватних пристроїв), контейнерних кранів, плавучих та портальних кранів.
Сталеві канати Verotop використовуються для мобільних кранів, бурових, офшорних платформ LIEBHERR, Zoomlion, Kobelco, Kato, Tadano, Krupp, GROVE, XCMG. Вантажний канат Verotop використовується для баштових кранів Liebherr, Zoomlion, TEREX, POTAIN, COMANSA, QTZ.
 
Спеціальні сталеві канати: 4-, 6-, 8-, 10-прядні, які не скручуються, з пластично обтиснутими пасмами, з залитим сердечником.
Сталеві канати Verope AG в стандартному виконанні покриті канатним мастилом Elaskon (Німеччина), що допускає експлуатацію канатів при температурах до -55ºС, а канатів з пластиковим наповнювачем - до -50 º С.

 

Призначення сталевого каната (троса)

Сталевий канат (трос) - необхідний елемент механізмів і обладнання для підйому і переміщення людей і вантажів. Виготовляється з окремих сталевих дротів, часто з додаванням синтетичного або рослинного сердечника. Сердечник необхідний для опори сталевого дроту каната, дозволяє зменшити поперечну деформацію каната, зменшує радіальні навантаження.