phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Баштові Крани, тип QTZ

детальніше

Баштові Крани DONGJIAN

детальніше

Баштові Крани Zoomlion

детальніше

Китайські баштові крани відрізняються більш низькою вартістю, ніж європейські

Вони прості в експлуатації і в транспортуванні на місце. Європейський баштовий кран б / у коштує приблизно стільки ж, як китайський новий. Для наших будівельників ця перевага є головним аргументом для придбання китайських кранів.
Китайські виробники представляють баштові крани під власними брендами, наприклад, як завод ZOOMLION або як серійну лінійку QTZ кранів, яку випускають ряд великих китайських заводів.

 

Одним з головних аргументів на користь баштових кранів китайської зборки є активне їх використання на всій території Китаю. Всі знамениті хмарочоси в країні будуються за допомогою цих кранів. Дане явище можна порівняти з високою популярністю марки Liebherr по всій Європі. Надійність, безпеку і міцність - це той набір якостей, які згадуються в рекламах з будівельною технікою.
Якщо порівняти крани вітчизняного виробництва і китайського з однаковою вантажопідйомністю, то виявляється, що останні важать набагато менше. Це означає високий ризик перекидання таких кранів, тому потрібно застосовувати додаткові запобіжні заходи. Але дані недоліки притаманні не всім китайським баштових кранів. Великі компанії, які дорожать своєю репутацією, заздалегідь враховують всі можливі напрямки експорту, а також розробляють моделі спеціально для особливих умов клімату. Тому, перш ніж придбати китайські крани, потрібно ретельно вивчати всі доступну про них інформацію, відгуки людей, які вже мали справу з цією технікою.