phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

  

Контейнерні Спредери

Електричні автоматичні:


Контейнерні захоплювачі цього типу виробляються в наступних варіантах:

- Телескопічні
- Поворотні
- Поворотно-телескопічні.

Зміна розміру для захоплення контейнера конкретної довжини, поворот спредера, а також захоплення і звільнення контейнера здійснюється оператором крана.

 

Привід виконавчих механізмів:

Електричний, електро-гідравлічний.

Спредери (контейнерні захоплювачі) поставляються фіксованої довжини для обробки контейнерів довжиною 10 ', 20', 30 ', 40' футів.

Управління захоплювачем і звільненням контейнера здійснюється перетворенням руху підйому гака крана в поворотний рух замкових пристроїв.

 

Спредер контейнерного крана-перевантажувача


Основним вантажозахватним органом - «рукою» будь-якого засобу для перевалки контейнерів (наприклад, контейнерного штабелера, річстакерам, навантажувача з бічним розташуванням вил, автоконтейнеровоза, підйомного крана), яка служить для маніпуляцій з контейнером і знаходиться з ним в прямому контакті, є так назииваемий спредер (від англ. spreader, дослівно - «розкладне пристосування, розпірка»). У професійному жаргоні у всьому світі зазвичай використовують саме це слово, хоча німецька назва conainergeschirr (буквально - «контейнерна оснащення») за змістом є куди більш точним. Якщо спочатку це навісний пристрій використовували для захоплення тільки морських контейнерів, то тепер його застосовують для роботи з вантажними контейнерами будь-якого типу. Уніфіковані відстані між отворами фітингів дозволяють застосовувати спредери для роботи з контейнерами різних розмірів. Більшість спредерів оснащено спеціальними поворотними замками, які міцно і жорстко захоплюють контейнер за кутові фітинги.

 

Існують спредери, які можуть захоплювати контейнери зверху (вони отримали назву Top Lift Attachment) або збоку (Side Lift Attachment). Спредери можуть бути «жорсткими», т. Е. Що не змінюють свою довжину (призначені тільки для контейнерів одного розміру), і телескопічними. Останні можна застосовувати для роботи з контейнерами довжиною від 20 до 40 футів без будь-яких конструктивних змін. Телескопічний спредер важить досить пристойно - приблизно 6800 кг, тому його масу слід віднімати від корисного навантаження пристрою для перевантаження контейнерів. Є також конструкції спредерів, призначені спеціально для роботи з автотранспортними причепами, а також пристрої для перевантаження одночасно двох контейнерів.

 

Спредер, незважаючи на уявну простоту конструкції, є дуже відповідальним вузлом, оскільки він піддається великим знакозмінних динамічних навантажень і від його надійності і функціональності залежить не тільки продуктивність машин, але і безпеку робіт. За статистикою саме з порушеннями в роботі цього вузла пов'язано 90% всіх поломок контейнерних навантажувачів, оскільки він є найбільш завантаженим компонентом обладнання. Основні проблеми зазвичай виникають через вібрації і ударів, які призводять до порушень роботи електричних або гідравлічних систем спредера.