phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Гусеничний Міні Кран Павук URW

детальніше

Гусеничний міні кран павук К

детальніше

Гусеничний Мині Кран Павук Panda, Spider

детальніше

Гусеничний Міні Кран Павук C

детальніше

Гусеничний Мині Кран Павук KB

детальніше

Будівельні міні крани-павуки


Підйомно-транспортні роботи в приміщенні завжди викликають труднощі у будівельників через складність доставки вантажопідйомної техніки, недостатню міцність міжповерхових перекриттів, наявність відпрацьованих газів двигунів  в приміщенні, і т. д. Крани-павуки здатні проїхати до приміщення через стандартний дверний отвір, рухатися не пошкоджуючи мармурових підлог, вони досить легкі і можуть бути доставлені великим краном на верхні поверхи - прямо на місце роботи.

 

Для міні-кранів характерні закладені конструкторами універсальність застосування і можливість роботи в приміщенні і на відкритому просторі завдяки наявності гібридного приводу (є опціїї: двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) на рідкому паливі або газі, плюс електромотор). Крім того, просто небезпечно доставляти бензин в багатоповерховий будинок, і будівельники всіма силами прагнуть цього уникнути.

 

Сильно пересічена, гірська або лісова місцевість також не є перешкодою для роботи міні-кранів павуків. Завдяки малій вазі, «павуки» працюють на слабкому грунті. Міні-крани можуть максимально близько розташовуватися поруч з об'єктом, тому для виконання такої роботи буде потрібно міні-кран з меншою, ніж у мобільного крана, довжиною стріли.  У багатьох випадках крани-павуки використовуються тому, що це єдині підйомні машини, які можуть проникнути у вузьке місце, але при цьому мають досить великою вантажопідйомністю. Конструкція кранів-павуків постійно вдосконалюється, наприклад розроблені подовжують стріли-гуськи.