phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Кран-маніпулятор шарнірно-зчленований Bob-Lift

детальніше

Кран маніпулятор з телескопічною стрілою Bob-Lift

детальніше

Кран маніпулятор з установкою на вантажівці Bob-Lift

детальніше

Кран маніпулятор для перевантаження лісу Bob-Lift

детальніше

Морський гідравлічний (для судна) кран Bob-Lift

детальніше

 

Ми пропонуємо широкий модельний ряд вантажопідіймальних кранів-маніпуляторів.


Кран-маніпулятор шарнірно-зчленований
Кран маніпулятор з телескопічною стрілою
Кран маніпулятор з установкою на вантажівці
Кран маніпулятор для перевантаження лісу
Морський стреловой поворотний кран

Вибір групи і моделі крана маніпулятора обумовлений характером робіт, що проводяться, видом і вагою вантажів, що перевантажуються. 

Ціна на гідравлічний кран-маніпулятор


Ціна залежить від вантажопідйомності і наявності різних видів грузозахватів, пристроїв дистанційного управління. Ми пропонуємо консультації за технічними характеристиками моделей, сумісності з шасі автомобільних марок, монтажу маніпулятора на вантажний автомобіль.

 

Кран-маніпулятор - це ефективний багатофункціональний підйомно-транспортний засіб. Гідравлічні крани маніпулятори відрізняються більшою маневреністю, ніж автомобільні крани, дозволяють поєднувати функції завантаження / розвантаження і транспортування вантажів, часто використовуються як евакуатори для автомобілів. Автомобілі з краном маніпулятором використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах, перевезеннях великогабаритних вантажів, будівельних, комунальних, сільськогосподарських, ландшафтних роботах. Устаткування характеризується високою маневреністю і точністю переміщення вантажу.

 

Компанія «Кранбуд - Київського Заводу кранів» здійснює технічну підтримку проданого обладнання, поставку запасних частин і витратних матеріалів через свою дилерську мережу. Всі витратні і швидкозношувані компоненти гідравлічних кранів маніпуляторів легко замовити зі складу виробника.