phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

 

ЦІНА НА ОРЕНДУ ПАЛЕБІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Наші ціни на оренду сваєбійне установки сподобаються більшості клієнтів. Ми також пропонуємо замовити оренду разом з роботою нашого досвідченого оператора, що скоротить весь процес забивання паль і зменшить час оренди. Будь то оренда бурової установки або оренда сваєбійне установки, вона буде доставлена в точно зазначений час. Дізнайтеся вартість оренди бурової або сваєбійне установки і ви переконаєтеся, що ціни відповідають якості послуг, які ми надаємо.

 

Забивання паль під сонячні панелі.

Забивання опор під сонячні панелі і бар'єрної огорожі неможливий без спеціалізованих сваєбойних машин. Тільки з їх допомогою можлива установка 400-600 погонних метрів огорожі за зміну 2-3 робітниками. Найзручніші для забивання опор (паль) бар'єрного огородження гусеничні палебійні машини. Зараз виробники оснащують таку техніку гідравлічним молотом (копром) з енергією удару не менше 900 джоулів.

Сфера застосування такого класу сваєбойних машин не обмежується тільки бар'єрним огородженням на дорогах. Дуже часто такі машини застосовують при зведенні електростанцій працюють від сонячної енергії для:

  • забивання шпунта під сонячні батареї.
  • забивання опор під сонячні панелі.
  • устрій фундаментного поля під сонячні панелі


Для таких робіт сваєбойних техніку оснащують подовженою щоглою і пристроями, що перешкоджають перекиданню машин (цент тяжкості знаходиться високо через молота вагою в 500-600 кг на верху щогли)

 

ОРЕНДА ПАЛЕБІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Будемо раді Вам надати в оренду сваєбійне обладнання на той термін, який вам необхідний.

У разі будь-яких ускладнень Ви завжди можете звернутися за підтримкою до фахівців нашої компанії за роз'ясненнями і консультацією. Це дозволить вам істотно скоротити кількість витрат, яке потрібно для використання сваєбійне техніки. А значить, і в цілому скоротить ваші витрати.
Компанія «КранБуд київського заводу кранів» пропонує своїм клієнтам в оренду обладнання сваєбійне і бурової установки для виконання найскладніших завдань за підготовки пальових фундаментів, забивання опор для сонячних батарей і бар'єрного огородження, а саме:

  • оренда палебійної установки (копра)
  • оренда палі вдавлюють установки статичного вдавлювання
  • оренда бурової установки
  • оренда бурового і палебийного обладнання.

 

Устаткування для забивання паль розділяється на колісне і гусеничне.

Першими, як правило, здійснюється занурення паль завдовжки до 12 метрів. Найбільш популярні вони в житловому будівництві. Гусеничні машини відрізняються високою маневреністю і продуктивної потужністю. Такий вид палебийного обладнання використовується для зведення фундаментів, що відрізняються складною технологічністю.

За допомогою оренди сваєбійне установки ви зможете здійснити всі необхідні роботи для занурення паль набагато швидше. До того ж постійна допомога і підтримка з боку нашої компанії дозволить забезпечити вам безпомилкову роботу, і ви не витратите часу на виправлення можливих помилок і недоліків.

 

Ми впевнені, що наша сваєбійна будівельна техніка дозволить вам краще впоратися з поставленими перед вами завданнями, в основі яких лежить занурення залізобетонних і будь-яких інших паль.