phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

 

ОРЕНДА ПАЛЕВДАВЛЮЮЧОЇ ГІДРАВЛІЧНОЇ УСТАНОВКИ

Будемо раді  надати Вам в оренду обладнання для забивання паль на той термін, який вам необхідний.

У разі будь-яких ускладнень, Ви завжди можете звернутися за підтримкою до фахівців нашої компанії за роз'ясненнями і консультацією. Це дозволить вам істотно скоротити кількість витрат, яке потрібно для використання техніки для забивання паль. А значить, і в цілому скоротить ваші витрати.

 


Компанія «КранБуд Київського Заводу Кранів» пропонує своїм клієнтам в оренду обладнанняехніки для забивання паль і бурові установки для виконання найскладніших завдань підготовки пальових фундаментів, забивання опор для сонячних батарей і бар'єрного огородження, а саме:

  • оренда палебійного копру
  • оренда установки статичного вдавлювання паль
  • оренда бурової установки
  • оренда бурового і палебійного обладнання.
Каталог палевдавдюючих машин компаніЇ T-Works - 4005 Kb ) »
 

 

ЦІНА НА ОРЕНДУ  УСТАНОВКИ ДЛЯ СТАТИЧНОГО ВДАВЛЮВАННЯ ПАЛЬ

Наші ціни на оренду бурової і сваєбійне установки сподобаються більшості клієнтів. Будь то оренда бурової установки або оренда сваєбійне установки, вона буде доставлена в точно зазначений час. Дізнайтеся вартість оренди бурової або сваєбійне установки і ви переконаєтеся, що ціни відповідають якості послуг, які ми надаємо.

 

Забивання бар'єрного огородження і опор під сонячні батареї.

Монтаж бар'єрного огородження неможливий без спеціалізованих палебійних машин. Тільки за їх допомогою можлива установка 400-600 погонних метрів огорожі за зміну 2-3 робітниками. Найзручніші для забивання опор (паль) бар'єрного огородження гусеничні палебійні машини. Зараз виробники оснащують таку техніку гідравлічним молотом (копром) з енергією удару не менше 900 джоулів.

Сфера застосування такого класу палебійних машин не обмежується тільки бар'єрним огородженням на дорогах. Дуже часто такі машини застосовують при зведенні електростанцій які працюють від сонячної енергії для:

  • забивання шпунта під сонячні батареї.
  • забивання опор під сонячні панелі.
  • установка фундаментного поля під сонячні панелі.

 


Для таких робіт сваєбойну техніку оснащують подовженою щоглою і пристроями, що перешкоджають перекиданню машин. 

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ для занурення паль та фундаментобудування

Палебійна установка (копр) необхідній для того, щоб зміцніті грунт за допомогою забивання опор для фундаменту. Палебійне обладнання можливо використовувати незалежно від того, з яким грунтом ви працюете. До того ж перелік робіт, який дозволяє використовувати палебійне обладнання, досить широкий. Обладнання для забивання свай може бути застосоване і для фундаментобудування, здійснення дорожніх робіт, і для зміцнення дамб та гребель. Під час будівництва наша техніка для забивання паль дозволити вам забивати палі різної довжини від 3 до 12 метрів.