phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

ОРЕНДА ПАЛЕБІЙНОЇ УСТАНОВКИ GAYK HRE 3000 для забивання бар'єрного огородження

У нашій компанії найоптимальнішим варіантом оренди техніки для робіт по Устройтво дорожньої інфраструктури буде сваєбійна установка GAYK HRE 3000. Будемо раді Вам надати в оренду сваєбійне обладнання на той термін, який вам необхідний. З забиванням і установленням бар'єрної огорожі наш оператор на сваєбійне установці GAYK HRE 3000 впоратися швидко, якісно і в короткі терміни.

  • Дизельний двигун HATZ
  • Гідравлічний молот ATLAS COPCO масою 365 кг.
  • Гідравлічний тиск молота - 1000 кг.
  • Сила удару 1050 Дж, частота - 950 уд. / Хв.
  • Необслуговувана мембрана молота
  • Гідравлічна система PARKER
  • Винос щогли - 1,9 метра, по горизонту - 25 °
  • Посилений екстрактор в комплекті
  • Верхнє нічне освітлення в комплекті
  • Температурний режим робіт до - 50 ° C

 

ЦІНА НА ОРЕНДУ ПАЛЕБІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Наші ціни на оренду сваєбійне установки сподобаються більшості клієнтів. Будь то оренда бурової установки або оренда сваєбійне установки, вона буде доставлена в точно зазначений час. Дізнайтеся вартість оренди бурової або сваєбійне установки і ви переконаєтеся, що ціни відповідають якості послуг, які ми надаємо.

 

Забивання дорожнього огородження

Сваєбійна установка дорожнього огородження Gayk HRE-3000
Сфера застосування сваєбойних установок Gayk - облаштування дорожніх огороджень, встановлення дорожніх знаків. Традиційно оснащуються гусеничним шасі, що дозволяє здійснювати переміщення в процесі роботи і значно полегшуючи вантаження обладнання на вантажний автомобіль. Установка потужних гідравлічних компресорів характерна для універсального палебийного обладнання, що сприяє значному підвищенню продуктивності і показників потужності.

Наша компанія пропонує також замовникам більш потужну гідравлічну сваєбойних установку Gayk HRE-3000 оснащену зарекомендував себе в багатьох будівельних машинах 3-х циліндровим дизельним двигуном фірми "Hatz", буровим верстатом, генератором, механізмом автоматичного позиціонування щогли і контролю відстані.

Для роботи гідравлічної сваєбійне установки GAYK необхідний тільки один оператор, управління проводиться за допомогою гідравлічних важелів. Транспортування здійснюється на причепі, в кузові транспортного засобу або на тралі.

 

Чому бар'єрну стійку (дорожню огорожу) краще забивати сваєбійною установкою?


Без сваєбійне установки, яка просто заганяє стійку в грунт на потрібну глибину, дорожникам не обійтися якщо необхідно змонтувати багато опор. Простіше, дешевше і швидше опору бар'єрного огородження можна можна зафіксувати в грунті саме сваєбійне технікою.

Але це далеко не всі переваги.

По-перше, бар'єрна стійка при установці Палебійні виставляється автоматично в потрібному просторовому положенні з точним витримуванням кутів щодо вертикальної осі.
По-друге, з огляду на, що сталеві бар'єри знаходяться постійно під відкритим небом, їх експлуатаційний ресурс може бути істотно зменшений, якщо не захистити їх від корозії. Тому поверхні всіх деталей гарантують або наносять цинкове покриття товщиною не менше 80 мкм.
По-третє, якщо стійку, попередньо оброблену антикорозійним засобом, занурювати в землю, використовуючи спеціалізовану машину, то процес установки займе лічені хвилини, а опора буде надійно підтримувати поперечину бар'єру багато років.
При монтажі бар'єрів важливо, щоб ні на одному з елементів не було пошкоджено антикорозійне покриття, а самі деталі не отримали вм'ятин, тріщин, перегинів. Особливо це стосується опор: верхня їх частина при установці не повинна деформуватися, а захисне покриття пошкоджуватися.