phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Гальмівні пристрої баштових кранів

Гальма баштових кранів - це спеціальні механізми, які дозволяють знизити швидкість (аж до повної зупинки) окремих діючих систем і деталей. З огляду на габарити конструкції в цілому, потрібно розуміти, що розглядаються пристрої повинні бути надзвичайно міцними і зносостійкими. Про це дбають на заводах, використовуючи якісні матеріали та сучасні технології під час виготовлення даних механізмів.


Як правило, розглядаються пристрої встановлюються на валах різних комплектуючих, зокрема електродвигунів, які приводять в дію механізми баштового крана - повороту стріли, підйому вантажу, переміщення каретки, руху крана і ін. Такий принцип монтажу вигідний з багатьох причин. Але основний з них виступає можливість знизити зусилля, прикладені під час їх роботи за рахунок зниження крутять моментів.


Дізнатися більше про гальмівні пристрої баштового крана можна у наших фахівців. Вони ж зможуть проконсультувати вас з будь-яких питань, пов'язаних з баштовим краном, його покупкою, орендою, установкою, ремонтом і транспортуванням.
Співпраця з професіоналами дозволяє скоротити час і витрати на коректне рішення поставлених завдань.


Тормозные колодки грузового механизма SYM

Реле индикатора скорости Yongmao

Тормозной механизм грузового механизма SYM

Тормоза типа ТКГ и ТКП для башенных кранов КБ