Технічні характеристики електрогідравлічних грейферівСеред різноманіття моделей грейферів найкращі технічні характеристики демонструють гідравлічні пристрої. Їх потужність заявлена як максимально максимальна, так як тільки гідравлічний привід здатний забезпечити найбільшу силу стиснення щелеп. Навіть введення в ґрунт і проведення земляних робіт можливо для гідравлічного устаткування. При цьому вага грейфера значення не має. Гідравлічний агрегат відноситься до найбільш популярного виду вантажопідйомного потужного обладнання, так як справляється з усіма видами спеціалізованих робіт. Вантажопід’ємність грейфера допускає розробку ґрунтів, підготовку будівельних майданчиків, пересування сипучих і крупних кускових вантажів.
Якщо порівнювати гідравлічний грейфер за характеристиками з аналогічними даними його "конкурентів" (приводні моторні та канатні моделі), то виграш буде на стороні гідравліки. Основна перевага - гідроциліндри, які відповідають за з'єднання щелеп та потужність самого пристрою. Гідроциліндри прийнято розміщувати безпосередньо на корпусі виробу, а обов'язковий в цьому тандемі гідроакумулятор - на екскаваторе або іншому спецтехніці. Між собою насос і гідроциліндри з'єднуються за допомогою системи шланги високого тиску.
Електро гідравлічний навісний грейфер відрізняється розташуванням насоса на самих устаткуваннях, що в поєднанні з власним пусковим пристроєм забезпечує техніку більшої мобільності та автономності. Відрізняє "братів" и швидкість роботи – електрогідравлічний захват дозволяє заощаджувати до 30% часу на виконання однакової роботи в порівнянні з звичайною "гідравлікою".
Але це в практиці не грає великої ролі і не знижує потреби в гідравлічних грейферах, які перевершують моторні та пневматичні пристрої за всіма основними технічними характеристиками.
Серед достоїнств вантажозахватного обладнання гідравлічного типу варто відзначити вагу грейфера і наявність у нього роторної установки. Остання відповідає за можливість пристрою обертатися нескінченно навколо своєї осі і здійснювати маніпуляції навіть у обмеженому робочому місці. Так само роторна установка підвищує КПД грейфера при здійсненні ґрунтових робіт, зокрема при прокладці складних траншей або підготовці глибинних кар'єрів.
|