phone_in_talk +38 097 602-11-57
location_on

Україна, М. КИЇВ,

вул. Туполева 8, офіс 17
 

Всі роботи по монтажу і демонтажу баштових кранів виконуються в строгій відповідності з інструкцією і паспортом заводу-виробника. Окрема увага приділяється перевірці опору ізоляції електропроводки та заземлюючих пристроїв. Монтаж баштового крана починається з ретельного вивчення конструкторської документації. Ці та інші роботи, пов'язані з установкою, беруть на себе фахівці «Київського заводу кранів».

 

Баштові крани серії КБ монтуються одним шляхом- підйомом складеної вперед вежі. Відмінності полягають тільки в конструктивних схемах кранів, варіантах нарощування башти і зменшення транспортної довжини крана при перевезеннях.

 

До початку монтажу для тих типів баштових кранів, які пересуваються по рейках, необхідно підготувати монтажний майданчик, укласти підкранових шлях довжиною не менше 12,5 м, підвести електроенергію, доставити на будівельний майданчик елементи баштового крана, обладнання, інструмент, потім приступають до складання і підйому вежі.

 

Перед початком монтажу перемикають електросхему крана на управління з виносного пульта і під'єднують її до електромережі живлення. Встановлюють вежу на її монтажну стійку, піднімають розпірки і влаштовують огорожу блоків. Монтажну стійку поворотної платформи встановлюють в робоче положення. Потім викочують підкатний візок, встановлюють і закріплюють на підкрановому шляху ходову раму крана, після чого занурюють противагу і закріплюють його на поворотній платформі. Опускають головний секцію стріли і підвішують її на вантажному канаті.

 

Піднімають вежу в робоче положення, а потім опускають головну секцію стріли, стикують її з основною секцією і перепасовують канат стрілового розчала. Піднімають стрілу в робоче положення, перемикають електросхему з виносного пульта на управління з кабіни, монтують освітлювальну арматуру, випробують кран відповідно до вимог дозвільних органів та здають в експлуатацію. Фахівці справляються з установкою кранового обладнання всіх відомих брендів, в тому числі таких, як Liebherr, Zeppelin, Potain, SAEZ, QTZ і ін. Для роботи з ними використовуються сертифіковані матеріали і сучасна техніка

 

Установка включає в себе 5 ключових етапів:

  • Підготовка плану проведення робіт, розрахунок і проектування фундаменту і підкранових колій.
  • Підготовка будівельного майданчика і укладання підкранових колій.
  • Збірка і підйом вежі. На цій стадії здійснюється монтаж підстави баштового крана, його вежі, оголовка, опорної рами, стріли, противаги і ін. Один з варіантів установки - з використанням монтажної обойми. Така технологія приваблива більшою швидкістю і меншою трудомісткістю зведення.
  • Пусконалагоджувальні роботи, випробування. Фахівці перевіряють надійність всіх кріплень, цілісність конструкції, її безпеку і придатність до експлуатації.
  • Оформлення супровідної документації. По завершенні монтажу баштового крана готують акт, протоколи технічного огляду та ін.