Saez AB306

Saez AB357

Saez AB4017

Телескопічний навантажувач SAEZ AB в сільському господарстві


SAEZ АВ серії - це універсальні телескопічні навантажувачі, що застосовуються в різних галузях народного господарства. У сільському господарстві SAEZ AB телескопічні навантажувачі, укомплектовані ковшами, використовуються для перевантаження зерна і насіння, а також, для вантажно-розвантажувальних операцій з силосом, гноєм, сіном за допомогою вил і захватів.

Телескопічний навантажувач SAEZ в будівництві


Телескопічні навантажувачі SAEZ універсальні помічники на будь-якому будівництві. Вони можуть перевозити вантажі на вилах. За допомогою гака перевозити підвісні вантажі. Встановивши кошик для людей можна безпечно проводити монтажні роботи на висотах до 20 метрів. За допомогою відвалу або дорожньої щітки Ви зможете підтримувати чистоту будмайданчика в будь-який час року.

Навантажувачі САЕЗ в деревопереробної промисловості


Телескопічні навантажувачі САЕЗ можуть комплектуватися різним навісним обладнанням для виконання різних видів робіт у промисловості.

У деревообробній промисловості навантажувачі САЕЗ можуть перевантажувати деревину та відходи, перевантажувати колоди за допомогою гідравлічного захвату, також возити причепи.

 
   
зворотній дзвінок задати питання